Mazowsze

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Szanowny Państwo!
Interdyscyplinarny Festiwal Sztuk M{i}aSTO/a Gwiazd jest największym festiwalem edukacji artystycznej w kraju. To spektakularne wydarzenie kulturalne odbywające się na terenie Mazowsza, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród artystów, znawców sztuki, kadry akademickiej, a także publiczności. Działania festiwalowe wpisują się w Strategię Rozwoju Kultury Mazowsza. Doceniając rangę Festiwalu i jego znaczący wpływ na promocję naszego regionu, integrację środowisk twórczych z całego kraju, a także na rozwój szeroko pojętej edukacji artystycznej, po raz kolejny zdecydowałem się zostać członkiem Komitetu Honorowego tej niezwykłej imprezy oraz ponownie objąć nad nią patronat honorowy.

Gratuluję twórcom Festiwalu – Fundacji Kultury i Sztuki artHOLDING pomysłu i, od lat, bez względu na trudności – twórczej konsekwencji i uporu. Gratuluję również wolontariuszom, którzy stworzyli zgraną wspólnotę i wraz z Fundacją wytrwale organizują tak ciekawe wydarzenie.

Szanowni Państwo, zachęcam serdecznie samorządy, partnerów i sponsorów do wsparcia kolejnej edycji sztandarowego mazowieckiego wydarzenia kulturalnego, jakim jest Interdyscyplinarny Festiwal Sztuk M{i}aSTO/a Gwiazd. Sprawna i pomyślna realizacja przedsięwzięcia, gromadzącego każdego roku tysiące uczestników, wymaga szczególnego zaangażowania i starań, dlatego Państwa pomoc może okazać się nieoceniona. Festiwal z roku na rok rozwija się coraz dynamicznej i ewoluuje w stronę imprezy o zasięgu międzynarodowym.
Jako Marszałek ze swojej strony deklaruję wszelką możliwą pomoc Samorządu Województwa Mazowieckiego. Wierzę, że razem będziemy współtworzyć tegoroczny Interdyscyplinarny Festiwal Sztuk M{i}aSTO/a Gwiazd, który odbędzie się tradycyjnie we wrześniu w mieście czerwonej cegły, czyli Żyrardowie.

Adam Struzik
Marszałek Województwa Mazowieckiego

baner mazowsze finanse

Mury Miasta Sztuk

odwiedziło do tej pory ponad 3500 artystów, ponad 500 znanych i rozpoznawalnych osobistości świata nauki, kultury i sztuki.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.